Szczegóły

Tytuł artykułu

Correction to the paper "A Note on Lenk's Correction of the Harmonic Mean Estimator", Anna Pajor and Jacek Osiewalski, CEJEME 5 (2013), 271 - 275

Tytuł czasopisma

Central European Journal of Economic Modelling and Econometrics

Rocznik

2014

Numer

No 1

Wydział PAN

Nauki Humanistyczne i Społeczne

Zakres

69

Wydawca

Oddział PAN w Łodzi

Data

31.03.2014

Typ

Od redakcji, artykuł wstępny /Editorial

Identyfikator

DOI: 10.24425/cejeme.2014.119231 ; ISSN - 2080-0886, ISSN online - 2080-119X
×